oferta

 

 

 • Dajemy państwu okazję profesjonalnego poprowadzenia inwestycji. Ponadto cenowo podejmiemy zmierzyć się z każdą konkurencją na rynku. Największe zalety naszej oferty które mogą zadecydować o podjęciu przez Państwa decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami to:

   

    fachowa współpraca, obsługa i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie;

    wykształcona i sprawna ekipa budowlana - terminowe rozpoczęcie i zakończenie prac budowlanych;


    prace w trzech fazach: stan surowy, prace developerskie, prace pod klucz;

    na życzenie klienta pomoc w wyborze projektu, a także technologii, tak aby był on zgodny z wyznaczonym budżetem na budowę domu;


    udzielenie przez naszą firmę aż 5-letniej gwarancji w ramach umowy podpisanej z klientem -posiadamy wysokie rabaty na materiały;

   

  Z pewnością profesjonalna obsługa w naszej firmie pozwoli ograniczyć państwa zaangażowanie do minimum, a wysoka jakość oraz niskie ceny mamy nadzieję, że zachęcą Państwa do z korzystania właśnie z naszej oferty, zapraszamy.

 • Musimy pamiętać, ładny i funkcjonalny obiekt to także nasz wizerunek i satysfakcja z zainwestowanego kapitału, ale najważniejsze aby niezawodnie pracował i był funkcjonalny przez długie lata. Dlatego Państwa decyzja komu powierzyć odpowiedzialność za wykonanie i konstrukcje będzie bardzo istotna. Moja firma specjalizuje się w tej dziedzinie od wielu lat. Korzystam z najnowszych technologii wprowadzonych przez producentów krajowych i zagranicznych. Kultywując rzemiosło bazujemy także na wykorzystaniu najprostszych, niezawodnych starych technologii takich jak: połączeń ciesielskich bez gwoździ, czy kucie na felc. Oddawanie uczciwie i solidnie wykonanych prac to dla mojej firmy priorytet. Każde nawet małe zlecenie jest dla nas ważne.